FAQ’s

Napisz do nas maila na adres: hello@factoryofmoments.com z informacjami:

– jaka ilość świec, wosków lub dyfuzorów zapachowych Cię interesuje

– kiedy chciałabyś otrzymać zamówienie

– jaka wielkość produktu lub czas palenia świecy chcesz otrzymać

– czy mają mieć dodatkowe elementy, np. wieczko, woreczek bawełniany z logo, personalizowany kartonik, płatki kwiatów lub naturalne kamienie na powierzchni wosku

– może masz jakąś inspirację, którą kierujesz się przy tworzeniu produktów – jeśli tak prosimy o przesłanie zdjęć

Jeśli nie znasz odpowiedzi na wszystkie pytania i chcesz żebyśmy Ci doradzili to również śmiało pisz do nas. Odpowiadamy na maile 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu;)

Wzornik zapachów składa się z 15 małych świeczek sojowych we wszystkich zapachach dostępnych w stałej ofercie manufaktury.

Mini świeczki umożliwiają testowanie zapachu przed dokonaniem decyzji. Skontaktuj się z nami mailowo w celu ustalenia warunków otrzymania wzornika.

Tak, możemy wykonać dla Ciebie usługę produkcji i konfekcji produktów wg Twojej technologii. Nie odpowiadamy wtedy za jakość palenia świecy.

Tak, oczywiście. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze knota lub surowców, aby świece idealnie się paliły to jesteśmy w tym specjalistami. Również możemy zweryfikować już istniejącą technologię, jeśli chcesz się upewnić, ze wszystko jest dobrze.

Możemy wysłać do Ciebie prototyp świecy, jeśli projekt będzie stworzony na bazie opakowań i kompozycji zapachowych dostępnych w naszej manufakturze. Na prototypie nie będzie jednak etykiety oraz innych uszlachetnień. Prototyp daje Ci możliwość przetestowania prawidłowości palenia świecy oraz sprawdzenia intensywności zapachu. Skontaktuj się z nami mailowo w celu ustalenia warunków otrzymania prototypu.

Tak, z przyjemnością przeprowadzimy warsztaty w Twojej firmie lub na evencie tworząc atmosferę do integracji pracowników. Opowiemy o komponowaniu zapachów i tworzeniu świec, a następnie przejdziemy do części praktycznej, podczas której każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnie zrobić swoją świecę. Napisz do nas maila na adres hello@factoryofmoments.com, a my prześlemy ofertę współpracy.

Wszystko zależy od złożoności Twojego projektu:) Jeśli korzystasz z rozwiązań, które mamy w manufakturze to wykonamy Twój projekt do 7 dni roboczych od akceptacji warunków i przedpłaty. Jeśli projekt jest bardziej złożony – personalizowany kartonik, uszlachetnienia na szkle itp. to może trwać to do 8 tygodni. Skontaktuj się z nami, aby ustalić możliwości i czas realizacji dopasowany do Twojego projektu.